Огляд блогосфери від UAINFO. 9 квітня 2020

174

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 9 квітня

Иногда мне кажется, что на выборах президента стоило голосовать за улитку, – журналист

Понимающие люди были в настоящем шоке. С кем будет консультационный совет? С представителями кого?! Нет, серьезно, кого представляет тот же "лидер ДНР" Пушилин? Граждан Украины с оккупированных территорий? Переселенцев? Кто его уполномочил на это? Выборы в ОРДЛО уполномочили?

Про що мовчить у своїх відеозверненнях пан Зеленський?

Може розберетесь із депутатами вашої фракції, які внесли понад 10.000 із 16.000 правок в антиколомойський закон?

Ви нарешті визначились – ви з ІВК чи з МВФ?

Сазонов: Мы пережили свиной и птичий грипп, переживем и COVID-19. А вот что делать с вирусом идиотизма?

Страна на карантине, народ страдает в масках, берет в аренду собачек для прогулки, плывет в Гидропарк и сидит дома без работы. Кто-то относится с пониманием, кто-то бурчит, количество вирусологов в Сети давно превысило объединение политологов, экономистов и прочих экспертов. Оно и понятно – школы тоже закрыты, а этот фактор всегда кратно увеличивает количество разносторонних экспертов в Сети. Так или иначе, но все мы с разной степенью понимания и неудовольствия живем в условиях карантина. Но отдельные, простите, дятлы – в своем прекрасном мире. Простите – это я перед настоящими дятлами, которые птицы извинился. За сравнение с некоторыми Гомо не очень сапиенс.

Штрафи за порушення карантину: є прийняття рішення, а є його практичне втілення у життя. І відмінність між ними просто разюча

Цілком слушне рішення. Але, як завжди, є прийняття рішення, а є його практичне втілення у життя. І відмінність між ними просто разюча. Трошки статистики.

Так, станом на 6 квітня в Єдиний державний реєстр судових рішень було внесено 402 постанови судів про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.

Український лікар розповів, як рятують хворих на коронавірус в Італії й до чого варто готуватися нашим медикам та пацієнтам

Безумовно, італійцям важко. Вони працюють, виснажуючись, але мають необхідне, щоб надати потрібну допомогу. Хотілось би мати більше, але з тим, що є, можна надати допомогу. Вони хотіли би, щоб було більше апаратів штучного дихання або інфузоматів, які передали в новостворені реанімації і це разюче кидається в очі у порівнянні з українською реальністю, в якій перед тим, як перевезти пацієнта з операційної в палату, необхідно знайти інфузомат і бажано працюючий, а подорож на КТ перетворюються на біг з перешкодами, де, долаючи численні пороги, треба забігати в інші палати, оскільки там є кисень та апарат штучної вентиляції легень, після чого можна швидко перебігти до наступного такого пункту.

Великдень на карантині: як будуть проводити богослужіння та святити паски

Міністерство внутрішніх справ разом з Всеукраїнською радою церков та релігійних організацій узгодили формат проведення великих релігійних свят, йдеться в повідомленні МВС.

Зокрема, в церкві може перебувати священник, прислужник, дяк і люди, які технічно обслуговують богослужіння та забезпечують онлайн-трансляцію. Усі, крім священнослужителя, мають носити захисні маски чи респіратори.

Тропічний циклон "Гарольд" накрив Фіджі. ВІДЕО

На всій території Фіджі діють попередження про повені через проливні дощі. Сильний вітер (поблизу центру циклону його швидкість досягала 195 км/год, пориви – 275 км/год) пошкодив будинки і повалив багато дерев.

Вибори в США: ключовий конкурент Джо Байдена зняв свою кандидатуру

Станом на 8 квітня Байдену вдалося здобути голоси 1217 делегатів, а Берні Сандерсу — 914. Усього кандидату необхідно мати підтримку 1991 делегата, щоби бути висунутим від партії кандидатом у президенти США.

Квітневий номер італійського Vogue вийде з порожньою обкладинкою

Номер італійського видання Vogue за квітень 2020 року вийде з порожньою обкладинкою. На думку креативного директора Vogue Italia Фердинандо Вердері, "в такі часи порожня обкладинка говорить набагато більше, ніж будь-яке слово чи зображення".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube