
iQOO представила у Китаї новий флагманський смартфон iQOO 15T, орієнтований на продуктивність та мобільний геймінг. Новинка отримала потужний процесор MediaTek Dimensity 9500, акумулятор на 8000 мАг і камеру на 200 МП.
Смартфон оснащений 6,82-дюймовим AMOLED-дисплеєм із роздільною здатністю 2K, адаптивною частотою оновлення від 1 до 144 Гц і піковою яскравістю до 4500 ніт. Також підтримуються HDR, розширене колірне охоплення P3 та технології захисту очей.
За продуктивність відповідає 3-нм чип Dimensity 9500 Monster Edition із графікою ARM G1-Ultra. Додатково смартфон отримав окремий ігровий чип Q3 із підтримкою трасування променів, підвищення роздільної здатності та генерації кадрів до 144 FPS в іграх.

Основна камера iQOO 15T має сенсор на 200 МП з оптичною стабілізацією та підтримкою 8K-відео. Також є 50-МП ультраширококутна камера та фронтальна камера на 16 МП. Смартфон підтримує 100-ватну зарядку, реверсивне заряджання та режим прямого живлення під час ігор.
У Китаї базова версія iQOO 15T коштує 3799 юанів — приблизно 560 доларів. Топова модель із 16 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ сховища оцінена у 855 доларів. Смартфон уже надійшов у продаж у кількох кольорах.
Запис iQOO показала смартфон із 200-МП камерою та зарядкою 100 Вт спершу з'явиться на ITsider.com.ua.







































































