
Курйозний епізод трапився зі знімальною групою телеканалу BeINSports. Перед початком матчу чемпіонату Туреччини між «Адана Демірспор» і «Фенербахче» журналіст Мерт Юкшуктепе забув, що перед грою газон звичайно поливають, і потрапив під фонтан води.
Проте наче нічого й не трапилося репортер продовжував вести прямий етер.
Примітно, що від води не постраждала знімальна техніка. Мікрофон і камера, через епідемію коронавурусу, були обгорнуті в пластик, тому Юкшуктепе зміг завершити репортаж.
Главком
- У Румунії команда забула футболіста біля стадіону після матчу. Йому довелося наздоганяти автобус
- Хлопчик нишком взяв мікрофон татка і озвучив ефір на ТБ
Читай U-News в Google News

































































