
Рівнянка Ольга Кричильська перемогла у своїй номінації – заміжніх пані – на світовому конкурсу краси Ms. World International, який проходив у Майямі (Сполучені Штати Америки).
Конкурс проходив з 8 по 11 серпня. Участь у ньому брали успішні та самодостатні жінки з усього світу.
Першою радісною звісткою поділилася мама Ольги на своїй сторінці у Facebook.


«У мене така бажана і водночас несподівана і прекрасна новина! Ольга Кричильська (моя донька) уточнюю: найкраща у своїй номінації заміжніх жінок. Вона перемогла вчора на конкурсі Місіс Всесвіт у Маямі, Америка. Перемогла краса, шарм, розум — це конкурс красивих, розумних і цілеспрямованих жінок, які несуть світло і добро світу! Я щаслива і горда. Наша рівнянка найкраща! Моя дівчинка! — написала Наталія Трубіцина.
- Найкраща шаблістка світу українка Харлан сенсаційно залишає Олімпіаду після першого бою
- Я хотів стати геєм: Коляденко зробив п’ять відвертих зізнань
Читай U-News в Google News

































































