Прем’єр Молдови виправдалася за відключення Вічного вогню на меморіалі радянським воїнам.
За словами Наталії Гаврилиці, вогонь на потух через технічну несправність.
«Наскільки мені відомо, це не пов’язано з економією газу» — розповіла прем’єр в ефірі Moldova 1.
Перед тим, як полум’я згасло, Міноборони організувало урочисту церемонію перенесення Вічного вогню в музей. Також у Міноборони Молдови прямо заявили, що вогонь загасили «узв’язку з енергетичною кризою».
Раніше інженери «Кишинеу-газу» відновили горіння Вічного вогню на меморіалі після масового обурення жителів міста.
- ЄС підтримав вимогу Санду розпустити проросійський парламент Молдови
- США провели ракетні пуски в Румунії з установок, які можуть дістати до окупованого Криму
Читай U-News в Google News




































































