
Програму "Кондратюк у понеділок" закрито. Про це повідомив сам популярний ведучий у своєму пості на Фейсбуці.
"Причина – телеглядачі 5го так і не почали її дивитись по-справжньому 😂😭 Дякую всім, хто працював зі мною майже 10 місяців, з 21 вересня 2020го по 25 липня 2021го. Велика подяка гостям, які погодились потеревенити зі мною під акомпанемент Жені Хмари Evgeny Khmara, і тим глядачам, яким цей формат "зайшов".
Найкоротша за часом в телеефірі моя програма… Не всі ж по 20 років живуть!!! Буду шукати нові теле- та кінопригоди. До зустрічі! 📺🎞️✌️🤝✈️ P.S. Дякую всім за гарні коментарі!!! Вітаю всіх з 30-річчям Незалежності нашої коханої Неньки України! 🎂🎆 Цілую, люблю, бувайте! 🤝♥️".
- «Татова копія». Ігор Кондратюк оприлюднив фото доньки
- Продюсер і ведучий Ігор Кондратюк розповів про свою сім'ю і показав фото
Читай U-News в Google News





































































