Ілюстративна світлина
На Донбасі внаслідок обстрілу з важкого артилерійського озброєння з боку російсько-окупаційних військ українських позицій четверо військовослужбовців отримали осколкові поранення, ще троє – бойові травмування.
Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил у Facebook, інформує UAINFO.org.
"Сьогодні, 26 липня, збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" із забороненого Мінськими угодами важкого артилерійського озброєння", – йдеться в повідомленні.
Читайте також: На Донбасі двоє українських військових постраждали внаслідок обстрілів бойовиків — штаб ООС
Зазначається, що в результаті обстрілу четверо військовослужбовців отримали осколкові поранення, ще троє – бойові травмування.
Після надання першої медичної допомоги поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військовослужбовця – тяжкий, одного – середнього ступеню тяжкості, п’ятьох – задовільний.
Читайте також: "Попытка собрать русский рейх из трех частей": российский оппозиционер сравнил статью Путина с книгой Гитлера и указал на угрозу для Украины
На обстріли російсько-окупаційних військ захисники України відкрили вогонь у відповідь.
Також вказується, що про дії збройних формувань Російської Федерації через українську сторону СЦКК повідомлено представників місії ОБСЄ.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube








































































