Новий голова пообіцяв, що вже наступного року «Укроборонпрому» не буде

80


Юрій Гусєв

"Укроборонпром" має припинити своє існування 2021 року

Як зазначила УП, про це заявив новий голова концерну Юрій Гусєв, повідомляє UAINFO.org.

"Планується, що наступного року "Укроборонпром припинить своє існування", – зазначив чиновник і додав, що державний концерн трансформують у два великі холдинги.

Читайте також: Бачимо трагічний результат перебування Зеленського при владі – Портников

"Будуть створені нові холдингові компанії, які працюватимуть за принципами корпоративного управління, прозорості, щоб забезпечити уникнення будь-яких корупційних чи інших ризиків", – пояснив посадовець.

Так, до холдингу "Оборонні системи України" ввійдуть холдинги, які опікуватимуться авіаремонтом, бронетехнікою, високоточним озброєнням, боєприпасами, радарними і морськими системами.

Також хочуть зробити аерокосмічний холдинг, який займатиметься аерокосмічним будуванням, аерокосмічними компонентами, космічними системами.

Читайте також: Юрчишин: Замість боротися з корупцією президент очікувано вирішив її очолити​​​​​​​

Очільник "Укроборонпрому" підкреслив, що утворення нового холдингу передбачає також формування наглядової ради, і водночас наголосив, що це лише попередня концепція, яка потребує обговорення, розгляду й затвердження.

Гусєв зауважив, що президент дав йому доручення, щоб "Укроборонпром" у "тому вигляді, який створювався ще Саламатіним" припинив своє існування й була запроваджена корпоративна культура управління.

Перші рішення щодо реалізації реформи концерну очікують у наступні шість місяців, додав посадовець.

При цьому Гусєв констатував, що із часу свого призначення Зеленським 3 грудня ще не був на новому робочому місці. Щодо кадрових рішень чиновник пообіцяв "розглядати роботу кожного працівника".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube