
За умови більших поставок норвезьких зенітно-ракетних комплексів NASAMS закрити небо над Україною можна буде до кінця 2023 року.
Про це виданню Obozrevatel розповів ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко, інформує UAINFO.org.
Ті ЗРК, що передадуть Україні найближчим часом, можуть, зокрема, прикрити небо над Києвом.
Читайте також: Шольца звинуватили в тому, що він гальмує поставки Україні систем ППО
"Треба прикривати столицю, центр прийняття рішень, а ще одну використовувати деінде, реалізовувати принцип тришкіного каптана – коли утворилася "дірка", відриваємо "латку" з іншого місця і прикриваємо нею це місце. А на старому місці з'являється "дірка", – пояснив Романенко.
Читайте також: Жданов зробив невтішну заяву про ракетний потенціал Росії
Романенко зауважив, що радіус дії NASAMS з покращеними ракетами за висотою – 20 км і 40 км – за дальністю.
В умовах бойових дій ці ППО ще не перевірялися, але попередньо вони можуть працювати по балістичних та крилатих ракетах, у тому числі по "Іскандерах".
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube









































































