Поліція проводить перевірку інформації щодо можливих сексуальних домагань в одному з запорізьких коледжів, повідомляє УНН з посланням на інформацію відділу комунікації поліції Запорізької області.
Цитата:
“Запорізька поліція проводить перевірку інформації щодо можливих сексуальних домагань в одному з запорізьких коледжів”, — йдеться у повідомленні.
Відповідну інформацію з відео, як вказано, було оприлюднено 15 січня на одному з відомих запорізьких інтернет-пабліків.
“У повідомленні йдеться про викладача одного з місцевих коледжів, який нібито тривалий час сексуально домагається своїх студенток. Зі слів студентів, керівництво учбового закладу всіляко “покриває” посадовця", – скзно у повідомленні.
Деталі
Зазначається, що "раніше звернень до підрозділів поліції з цього приводу не надходило".
"Наразі співробітники відділу поліції № 1 Запорізького районного управління розпочали перевірку за викладеною інформацією", – вказали у поліції.
Источник: unn.com.ua






























































