Портал Reddit відкрив офіс у Києві

43

Популярний портал Reddit відкрив офіс в Києві й шукає розробників.

Компанія планує набирати людей в інженерний офіс. Шукають бекенд- і фронтенд-інженерів. У майбутньому, можливо, з'являться вакансії для мобільних розробників. Зараз в Києві відкрито дві вакансії — senior frontend engineer і senior backend engineer. До кінця року планують найняти до 10 осіб.

Поки що у компанії немає планів відкривати офіси в інших містах в Україні, хоча і обмежень для цього теж немає. Зараз в київській філії працюють двоє співробітників.

У компанії поки не можуть розкривати всі проєкт, над якими буде працювати київська команда. За словами представників компанії, поки у Reddit не так багато користувачів в Україні та за межами англомовного світу. У команди є плани з локалізації всього продукту, і після цього ситуація може помінятися. Можливо київський офіс буде брати участь в перекладі Reddit на український.

"Нам цікаво розповісти українським користувачам про Reddit, що це таке, чому ми — не соціальна мережа, що не Facebook. Зазвичай вважають, що це місце для мемів і гіфок з котиками, але у нас генерується величезна кількість оригінального контенту на серйозні теми, від споруди ракет до виборів президента", — пояснили в компанії.

Зазначимо, що Reddit — одна з найпопулярніших у світі платформ для дискусій та обговорення різних тем. На листопад 2019 у Reddit порядку 430 млн унікальних користувачів на місяць, 130 000 активних спільнот на різні теми, від комп'ютерних ігор до особистих фінансів і політики.

Источник: prm.ua