Гроші в борг до зарплати

57

Гроші в борг до зарплати

Більшість українських громадян має невелику заробітну плату, яка не дозволяє робити заощадження, щоб купляти цінні речі, витрачати зароблені кошти на придбання побутової техніки чи на неочікувані і незаплановані події. Що робити, коли до наступної зарплати ще далеко, коштів уже майже немає, а гроші потрібні зараз? На цей випадок потрібно знати, що позичити невелику суму можна не тільки у родичів чи знайомих. В Україні діє близько 700 мікрофінансових компаній, більшість з яких надають послуги кредитування через інтернет онлайн. Взяти гроші до зарплати в таких сервісах дуже просто.

Як отримати невелику фінансову допомогу – покрокові дії

МФО – макрофінансові онлайн сервіси пропонують вирішити термінові фінансові проблеми без затримки в будь-який час та з будь-якого населеного пункту України. Якщо є мобільний телефон, банківська карта та інтернет, можна швидко та комфортно отримати потрібну суму вдень чи вночі, у вихідний чи у святковий день. МФО працюють цілодобово 365 днів на рік.

Швидка позика може бути отримана кожним повнолітнім громадянином країни, якому виповнилось 18 років, і котрий має український паспорт та ідентифікаційний код (https://creditup.com.ua/uk/bystryy-zaym-na-kartu-v-ukraine).

Потрібно:

  • на сайті МФО створити особистий кабінет;
  • заповнити анкету;
  • вказати в заявці суму та термін кредитування;
  • провірити правильність внесеної в анкету інформації;
  • відправити заявку на розгляд;
  • почекати декілька хвилин;
  • дочекатися дзвінка працівника сервісу для уточнення інформації чи отримати СМС повідомлення про погодження кредиту;
  • підписати електронний договір;
  • отримати потрібну суму на банківську карту.

Новим клієнтам зазвичай МФО видають невелику суму на короткий термін. Найбільша перевага для тих, хто вперше звертається за послугою кредитування – можливість отримати кошти без нарахування відсотків за користування кредитом. Це дозволяє не переплачувати, та брати гроші в борг швидко і найзручнішим способом онлайн.

При повторному зверненні до фінансового сервісу можна розраховувати на зменшений відсоток, більш велику суму кредиту, та довший термін користування ним. Мікрофінансові сервіси не нараховують прихованих платежів чи зайвих відсотків. Немає також додаткових комісій, які б збільшували фінансовий тягар, який бере на себе позичальник.

Важливо уважно ознайомитись з умовами отримання позики, щоб не виникло непорозумінь між кредитором та позичальником після укладання електронного договору.

Замовити швидко гроші онлайн, та витратити їх на будь-які потреби може навіть клієнт, який не має офіційного працевлаштування та отримує всю зарплату чи її частину «в конверті». Тому не треба боятися, що в МФО вам відмовлять. Варто спробувати подати заявку та дочекатися її погодження.