Збірна України з фехтування завершила чемпіонат Європи у французькому Антоні здобуттям бронзової медалі: команда шпажисток у складі Олени Кривицької, Інни Бровко, Анни Максименко та Яни Шемякіної перемогла Італію у матчі за третє місце. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, пише УНН.
У заключний день змагань континентальної першості на третю сходинку п’єдесталу піднялася наша команда шпажисток у складі: Олена Кривицька, Інна Бровко, Анна Максименко та Яна Шемякіна
– йдеться у повідомленні.
У надзвичайно напруженому поєдинку за бронзу українки перемогли олімпійських чемпіонок, команду Італії – 29:28.
Тож загалом на Євро-2026 українські фехтувальники здобули 5 медалей (1, 4).
Українська стрибунка Магучіх взяла друге поспіль золото у літньому сезоні22.06.26, 09:11 • 1672 перегляди








































































