«Сервіс з доставки грудей»: американцям їжу привозять оголені стриптизерки

135

"Сервіс з доставки грудей": американцям їжу привозять оголені стриптизеркиКлуб для дорослих організував незвичайний сервіс, щоб не розоритися за час карантину.
В американському місті Портленд танцівниці стриптиз-клубу Lucky Devil Lounge зайнялися доставкою їжі додому.
Про це йдеться в повідомленні на Twitter-акаунті закладу. Такий незвичайний сервіс з доставки їжі клуб для дорослих вирішив організувати, щоб не розоритися за час пандемії коронавірусу. «Працюємо над тим, щоб тримати кухню відкритою для доставки їжі і щоб наш персонал не залишився без роботи. Танцівниці з голими грудьми будуть розвозити замовлення по домівках. Назвемо доставку Boober (Boob перекладається з англійської як «груди»), – йшлося в анонсі закладу раніше.

We will be back at it tonight starting at 7pm! Call in your order tonight for some food delivery fun!! #booberpdx #boobereats #luckydevillounge pic.twitter.com/5xddt5CQzE

— Lucky Devil Lounge (@LuckyDevil_PDX) March 18, 2020

На наступний день на їхньому Twitter-акаунті з'явилося відео, де напівгола стриптизерка передає їжу клієнту зі словами: «Здрастуйте, спасибі, що вибрали Boober. Сервіс із доставки грудей».

Got to deliver Boober Eats treats to the coolest doggie in Portland — Beth the little three legged rescue frenchie 🐶 @booberpdx #celebrityboober pic.twitter.com/ZLyYuQKGXZ

— Lucky Devil Lounge (@LuckyDevil_PDX) March 21, 2020

Униан