Російська пропаганда дає в Україні потрібні Кремлеві результати

193

Україна vs Росія.

1. Оприлюднили результати соціологічних досліджень КМІС і російського "Левада-центру" щодо ставлення російських громадян до України, а українських до Росії.

2. Виявилося, що українці краще ставляться до країни-агресорки, ніж її громадяни до України.

3. 47% росіян ставляться погано до України, а в Україні 39% ставляться погано до Росії.

Читайте також: Соціолог пояснив, чому росіяни ненавидять Україну

4. Російська пропаганда в Україні дає потрібні для Кремля результати.

5. Багато на цей результат попрацювали і працюють телеканали Путінового кума, інші антиукраїнські ЗМІ, які надають необмежений доступ відвертим і не дуже агентам "руского міра" в Україні.

6. Головні тези, які просувають в Україні, стосуються дискредитації Революції гідності, воїнів-добровольців, волонтерів та української церкви (ПЦУ) і закликів до миру з агресором, ніби Україна напала на Росію, і в усьому винна не країна-агресорка, а колишня українська влада.

7. Навіть зараз іде обговорення щодо продовження терміну блокування в Україні російських інтернет-ресурсів, які співпрацюють із ФСБ.

Читайте також: Навала "порохоботів": у Зеленського українців мають за ідіотів?

8. Я давно наголошував на необхідності ухвалення закону про антиукраїнську діяльність, у якому мав би бути розділ про інформаційну безпеку України.

9. Аби було прописано, що таке колабораціонізм, сепаратизм, ворожа пропаганда, іноземні агенти впливу тощо.

10. Такий закон стане імунітетом не тільки від пропаганди "руского міра", але й убезпечить прийдешні покоління від помилок, які вчиняли протягом століть і які робить сьогодні чинна влада.

11. Росія ніколи не була й не буде дружньою країною, Росія вважає Україну загрозою для себе й не змириться з існуванням незалежної української держави, як не мирилась із цим завжди.

12. Росія – історична ворогиня України.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube