Осінь вирішила зробити паузу. Завтра по всій Україні очікується тепла та суха погода – синоптик

69

Осінь вирішила зробити паузу. Завтра по всій Україні очікується тепла та суха погода – синоптик

Сьогодні — друга Пречиста, Різдво Богородиці. З цього дня починається відлік осені, традиційно — жіноче свято, ось вам і "бабине літо", і саме з цього дня починали вже предметно й серйозно думати про кохання, приходив період весіль.

Завтра до нас завітає День осіннього рівнодення, коли день потихеньку віддаватиме світлові сонячні години вечорам та ночам.

Словом, осінь береться до роботи. Але поки що, як і ми, вирішила зробити паузу і попідставляти, хоча б в обідню перерву чи вранці, обличчя сонечку.

22-го вересня повсюди в Україні очікується суха ясна погода — антициклон. Вночі можна милуватися зорями й молодиком, а вдень ще добирати на носа веснянок.

Читайте також: Ученые предупредили о самых страшных ураганах в 2020 году: откуда они берутся и можно ли их предотвратить?

Вітер завтра буде переважно південних напрямків, хіба на Сході ще побуде північно-західним.

Типова ознака осені, тумани, плаватимуть вночі та вранці. Проте, окрім романтичної картинки, створюватимуть незручності для водіїв — погіршуватимуть видимість до 300-500 метрів. Не забувайте вмикати фари і тримати дистанцію.

Температура повітря очікується комфортною, протягом дня +22+27 градусів. А впродовж тижня досягне +25+29 градусів, а на Півдні й до +30 градусів.

Читайте також: От Гренландии откололся ледник размером с Париж

Найближчі дощі: у неділю передбачаються на Заході України, у понеділок до опадів приєднається Південь, а вже у середу, 30 вересня, дощі пройдуть на значній частині території України.

У Києві завтра все, як у людей: День осіннього рівнодення, сонячна та тепла погода з денною температурою повітря до +25 градусів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram