Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 11 лютого
Зеленський звільнив Богдана з посади голови ОП і призначив на його місце Єрмака. ДОКУМЕНТ
ЗМІ повідомляли про конфлікт між Богданом та Єрмаком, який виник через розбіжності в поглядах на політику Офісу президента. Як приклад, "Українська правда" пише про конфронтацію Богдана з мером Києва Віталієм Кличком.
Небоженко: Такого в Украине еще не было. Президент Зеленский слишком быстро выпускает власть из своих рук
Сразу после президентских выборов малоизвестные Ермак и Богдан неожиданно получили очень высокие должности. Это для молодого и неопытного президента Зеленского его знакомые – Ермак и Богдан выглядели мощными и опытными политическими тяжеловесами, котором он с легкостью поручил, соответственно, внешнюю и внутреннюю политику.
Навала "порохоботів": у Зеленського українців мають за ідіотів?
Мого приятеля на одному з київських базарів, де він має звичку купувати продукти, молода продавчиня, ледь його побачивши, гучно зве порохоботом: "Подивіться! Он порохобот іде!". І все тому, що мій приятель мав нахабство ще влітку не погодитися з нею, коли вона гучно на всі заставки лаяла колишню владу та вихваляла чинну. Я і сам чув це слово як складник лайки на адресу критиків влади, хоча ходжу на інші базари.
Законопроект "О медиа" Ткаченко: выживут лишь олигархические СМИ
Оказывается, законопроект Бородянского с баснословными штрафами и уголовными сроками для журналистов был изящным отвлекающим маневром. Пока все набросились на эту красную тряпку, Александр Ткаченко без шума и пыли зарегистрировал свой законопроект, который на следующей неделе уже должны голосовать в первом чтении.
Два весомых аргумента, почему российские соцсети должны оставаться под запретом
Впрочем, "бан" для "Яндекса" продлили на три года еще в 2019 году. Судьбу этого ресурса будут теперь решать в Киеве лишь в 2022-м. А вот срок ограничений для трех других российских компаний никто пока что не продлевал. И чем ближе май 2020-го, тем ближе споры о том, где ставить запятую во фразе "запрещать нельзя разрешать".
Скандал із будівництвом метро на Виноградар: СБУ проводить обшуки у "Київметробуді" та "Укргазбанку"
"Слідчі та оперативні працівники СБУ 11 лютого 2020 року здійснюють численні обшуки у структурних підрозділах ПАТ "Київметробуд", їх посадових осіб, а також відділеннях АБ "Укргазбанку" та ряду приватних структур, які, ймовірно, задіяні у схемі шахрайського заволодіння бюджетними коштами, у тому числі за фактом безпідставного розміщення на депозитних рахунках 1,7 млрд грн, виділених на будівництво метро", – зазначається в повідомленні.
Импичмент Трампа. Из Белого дома уволили брата офицера Виндмана
По словам адвоката братьев, увольнение датировано 7 февраля, оно произошло "без объяснения причины". Евгений Виндман "глубоко разочарован" невозможностью продолжить работу в должности старшего юриста совета, сказал его представитель.
ЄС вирішив зняти санкції з Азарова і Ставицького – журналіст
"Є домовленість про виключення колишнього прем'єр-міністра України Азарова і ексміністра енергетики Ставицького з санкційного списку ЄС. Олександр Янукович залишиться в списку протягом 6 місяців, 9 інших, в тому числі його батько, протягом 12 місяців" – написав він у Twitter.
Кінематографістка родом з Києва отримала "Оскар" за документальну стрічку
Стрічка "Навчитися кататися на скейтборді в зоні бойових дій (якщо ти дівчина)" розповідає про діяльність некомерційної організації Skateistan, яка діє в Афганістані з 2007 року.
"Спіймати Кайдаша". Музика гурту DakhaBrakha стала саундтреком до серіалу за повістю Нечуя-Левицького
"Я відразу запропонувала музичному продюсеру використовувати і надихатися музикою DakhaBrakha. На жаль, ми купили лише одну пісню. Але для композиторів, які писали музику для всього фільму, DakhaBrakha були референсом. Чому вони? Крім того, що в них прекрасна музика, вони сучасні і автентичні водночас. Як і наша історія. І такі ж іронічні", – коментує шоуранер серіалу Наталка Ворожбит.
Рослини на робочому місці можуть допомогти знизити рівень стресу – дослідження
Отримані результати, нещодавно опубліковані в журналі HortTechnology, показали, що у частини працівників з високими показниками тривожності трохи знизив рівень тривожності. Ще 27% працівників дослідження показали значне зниження частоти серцевих скорочень у стані спокою.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube