Після негоди в Києві виникли ускладнення руху транспорту. Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.
Адреса перекриття дорожнього руху
Станом на 17:10 в Києві триває ліквідація наслідків негоди. Тим часом на дорогах досі складно проїхати. За словами правоохоронців, наразі найскладніша ситуація в Голосіївському районі.
Там вода затопила декілька кілометрів доріг! Водіям складно проїхати в такому напрямку:
"Київ. До уваги учасників дорожнього руху. У зв'язку із опадами, на перехресті вулиць Антоновича та Ковпака рух транспорту ускладнений", — повідомив Олексій Більшовицький, як пише Патрульна поліція Києва.
Звернення до водіїв
За вищезазначеною адресою вже прибути працівники комунальних служб. Вони роблять усе можливе для відновлення дорожнього руху. Тим часом правоохоронці закликали водіїв врахувати тимчасові обмеження під час поїздки та обирати інші маршрути:
"На місці працюють всі відповідні служби. Тож врахуйте цю інформацію під час планування маршруту своєї поїздки!", — додав він.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Джерело: 44.ua