У Макарівській громаді на Київщині почали використовувати будівельне сміття як головну сировину для ремонту й прокладання доріг. Про це повідомив Макарівський голова Вадим Токар.
Чому на Київщині почали застосовувати новий метод прокладання доріг?
У період воєнного стану будівництво й ремонт транспортних шляхів потребує багато коштів, ресурсів і часу. До того ж, для цього не завжди є можливість залучити фінансування з державного бюджету чи від меценатів.
Тож представники громад Київщини вирішили використовувати доступні способи облаштування інфраструктури, які дають змогу заощаджувати. За словами голови Макарівської громади, однією з таких інновацій є переробка будівельного сміття з метою подальшого ремонту й прокладання доріг.
Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Скоріше долучайтесь, щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.
Як будівельне сміття перетворюють на готову сировину для повторного використання?
Переробка сміття здійснюється за допомогою сучасного європейського комплексу, який розташований в Бородянці. Представники місцевої влади його отримали від міжнародних партнерів, які допомагають Україні під час війни.
Комплекс працює за простим і дуже ефективним екологічним принципом: будівельне сміття сортують, переробляють, а потім отримані матеріали повторно використовують.
Таким чином це дає можливість заощаджувати багато ресурсів і грошей при будівництві, а також поліпшувати стан місцевої екології.
Раніше ми писали про те, що Тіла вирізали з понівечених автівок: під Києвом сталася потрійна смертельна ДТП, — ФОТО
Джерело: 44.ua