У Луцьку бездомний пес позбавив компанію чоловіків вечері.
Курйозний випадок стався вчора ввечері.
Про нього на своїй сторінці у «Фейсбуку» розповів лучанин Павло Романюк.
«Мужики скупилися у «Сільпо», взяли горілочки, ковбаску, курочку… Поставили пакет на лавочку, а собака сумку у пащу і тікати. Бігали за ним. Зрештою собака з пакетом втік в напрямку парка», – розповів свідок інциденту й виклав фото чотирилапого крадія.

Вісник+К
- Шоколадка за 10 тисяч доларів: в АТБ стався курйозний випадок
- Як у Львові собака-пасажир «Ягуару» підняла настрій перехожим (ФОТО)
Читай U-News в Google News


































































