Влада відверто перетягує голоси з будь-яких фракцій, коаліції немає, — нардеп Івченко

0
47

Влада відверто перетягує голоси з будь-яких фракцій, коаліції немає, - нардеп Івченко

Народний депутат від партії "Батьківщина" дав коментар щодо підсумків пленарного тижня.

"Протистояння між Генеральним прокурором та депутатом Новінським, повідомлення щодо надання громадянства останньому Порошенком, коли той обіймав посаду міністра економіки, домовленості між владою та іншими фракціями та блоками для отримання голосів і що за це пропонується, як буде голосуватись за бюджет 2017 — ось головні його моменти, "- наголосив депутат.

Декілька тез щодо саме прийняття бюджету.

"Коаліції немає, і її ніколи й не було. Для голосування важливих для уряду та Президента законопроектів беруться голоси з інших фракцій, домовляються і з позапартійними депутатами. Домовленості, напевно, оформлюються або строчкою в бюджеті, або посадами в митниці, віддачею газових родовищ, закриттям деяких кримінальних справ, які розпочала прокуратура", — вважає Івченко.

Скоріш за все, таким саме чином відбуватиметься і голосування за бюджет 2017.

"Впевнений — є фінансові групи і депутати мажоритарники, які хочуть отримати додаткові кошти. Хтось на свій бізнес, хтось на свої округи. Саме з такими будуть вестись переговори. Не оминуть і партій, з якими в коаліції ідеологічні розбіжності. З тими фракціями, в яких є свої команди і непорушне бачення, яким саме має бути бюджет, в яких є пропозиції щодо зміни положень в ньому, з тими важко вести переговори. Влада не буде нічого змінювати, їй всього лишень потрібні голоси", — відмітив політик.