Судове засідання за позовом Юлії Тимошенко до Кабміну (відео)

0
47

Судове засідання за позовом Юлії Тимошенко до Кабміну (відео)

В Окружному адміністративному суді Києва відбулось засідання у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови про встановлення єдиної ціни на газ.

Саме це засідання неодноразово переносилось у зв'язку з тривалою хворобою одного з членів колегії суддів.

У звязку з цим офіційний представник позивача у суді, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко раніше наголошував, що є судові маніпуляції, оскільки жодних правових підстав для суду не приймати об'єктивне, законне рішення на базі нашого позову немає.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко упродовж усього судового процесу наполягає: 285 доларів за тисячу кубометрів газу для людей — це страшна ціна, вона не ринкова, як мінімум утричі завищена.

«Собівартість українського газу — 15 доларів за тисячу кубічних метрів. Трошки збільшити інвестиції — буде 18-20 доларів за тисячу кубометрів. Ціна, за якою може продаватися газ українцям з прибутками, з податками, з інвестиційною складовою, з транспортуванням — 85 доларів. Саме така ціна на газ власного видобутку в Казахстані», — зазначила Тимошенко під час своєї web-конференції 23 грудня у Києві.

Відео: intv.ua