Сергій Євтушок: За тіньову бурштинову індустрію відповідальна влада

Сергій Євтушок: За тіньову бурштинову індустрію відповідальна  влада

Провладні парламентські фракції, що не дали належної кількості голосів за законопроект про видобуток. бурштину, особисто відповідальні за розгул злочинності в регіоні.

Про це сьогодні заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час пленарного засідання у парламенті.

«Це відповіді тим, хто не розуміє, що відбувається, і хто не хоче навести лад в цьому питанні. Величезний обсяг корупції у вигляді кришування, залучення брудного криміналітету для адміністрування — це все влаштовує владу», — наголосив народний депутат.

Він зауважив, що відповідальність за все, що відбувається у великій тіньовій бурштиновій індустрії, лежить виключно на парламентських фракціях БПП та Народного фронту, адже саме вони не додали голоси за законопроект №1351-1 сьогодні, 7 лютого.

«Наголошую, будь-який закон краще, ніж сьогоднішній стан справ! Саме тому «Батьківщина» підтримала законопроект. Усім критикам закону варто зрозуміти, що при бажанні та політичній волі можна було б піти на незначні порушення регламенту, аби внести зміни задля врегулювання ситуації», — вважає Сергій Євтушок.

Народний депутат також нагадав, що у поданих «Батьківщиною» пропозиціях, зокрема щодо дохідної частини бюджету на 2017 рік, було чітко прописано, що легалізація видобутку бурштину може приносити державі додатково понад 5 млрд гривень щорічно.

За його словами, це лише мінімальна сума, яку міг би отримати український бюджет від цієї величезної тіньової індустрії.

«Залишається законопроект про старательську діяльність, але оптимізму замало!» — насамкінець додав парламентар.

ba.org.ua

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...