Сергій Соболєв: «Батьківщина» вимагає від уряду озвучити позицію щодо окупованих територій

Сергій Соболєв: «Батьківщина» вимагає від уряду озвучити позицію щодо окупованих територій

Фракція «Батьківщина» вимагає від уряду прозвітувати перед парламентом у п'ятницю та озвучити позицію щодо окупованих територій.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів щодо можливої відставки міністра з питань тимчасово окупованих територій.

«Ми ознайомились із планами, які розробив уряд стосовно заходів щодо вирішення питання з окупованими територіях. На жаль, там навіть слова не має про окуповані території. Ці заходи — це фактично заходи потакання агресору. Думаю, що п'ятниця — це найкращий час викликати уряд на звіт саме по цій темі. Ми хотіли б врешті-решт почути позицію уряду, бо сьогодні вже почались заяви про те, що ніяких пенсій не буде виплачуватись на окупованих територіях», — заявив політик.

За словами народного депутата, «будь-який уряд, в тому числі й уряд Гройсмана, повинен мати концепцію щодо майбутнього окупованих територій — окремо щодо Криму і окремо щодо Східного Донбасу».

«Саме через відсутність чіткої концепції щодо окупованих територій в уряді все пішло шкереберть. Тому окремі міністри дозволяють собі заяви, прямо протилежні генеральній лінії держави. І це — пряма відповідальність прем'єра. Уряд має прозвітувати у п'ятницю — тож яка все-таки конпепція? Яке майбутнє вони бачать щодо окупованих територій?» — обурено заявив Сергій Соболєв.

ba.org.ua

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...