Нардепи від «Батьківщини» зареєстрували два важливі законопроекти

Нардепи від "Батьківщини" зареєстрували два важливі законопроекти

Разом з колегами зареєстрував два законопроекти щодо продукції спиртової галузі «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Першим (№5674) пропонуємо визначити, що оптовий продаж біоетанолу в межах власного виробництва здійснюється їх виробниками на підставі ліцензії на виробництво етилового спирту.Тобто, дозволити виробникам біоетанолу продаж продукції без укладення ліцензійної угоди з ПАТ «Укрспирт», пише у Фейсбук нардеп від "Батьківщині" Вадим Івченко.

Другим (№5673) дозволяється заміщення лікеро-горілчаної продукції, яка наразі імпортується, конкурентоспроможною алкогольною продукцією, виробленою на вітчизняних лікеро-горілчаних та спиртових заводах.

Це сприятиме збільшенню обсягів виробництва та розширенню асортименту лікеро-горілчаної продукції, покращить фінансовий стан підприємств, їх інвестиційну та приватизаційну привабливість. (Імпорт напоїв із дистиляту в Україну складає 2 млн. літрів (в перерахунку на 100% спирту)).

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc2_5_1_J…
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60956

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...