Буковинcька «Батьківщина» просить Кабмін не махлювати із субсидіями

Буковинcька «Батьківщина» просить Кабмін не махлювати із субсидіями

Голова фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Альона Гливко ініціювала звернення до уряду з пропозицією скасувати несправедливі зміни до положення про надання субсидій

Партійці вважають несправедливим те, що, відповідно до положення Кабміну, при нарахуванні субсидій для непрацюючого виходитимуть з того, що він буцімто має дохід у розмірі подвійного прожиткового мінімуму.

«Особливо гостра ця проблема на селі — знайти роботу, ще й з офіційним працевлаштуванням. Це сьогодні для селянина майже нереально. Замість того, щоб цим людям допомагати, Кабмін накладає додатковий тягар і «призначає» їм дохід у розмірі 3100 грн! На яку субсидію тоді ця зовсім незаможна верства населення може розраховувати? Сподіваюся, що урядовці дослухаються до голосу свого зубожілого народу», — пояснює представниця «Батьківщини».

Депутати Чернівецької облради підтримали звернення до Кабміну, ініційоване «Батьківщиною», і пропонують нараховувати субсидії для непрацюючих осіб, виходячи з обов'язкового доходу для непрацюючих, який прирівнюється до одного прожиткового мінімуму.

ba.org.ua

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...