«Права Справа» зірвала чергову провокацію бойовиків

Блог: Дмитро Снєгирьов Співголова Громадської Ініціативи "Права справа" «Права Справа» зірвала чергову провокацію бойовиків Сегодня, 15:30 Сталося це біля Станиці Луганської.
6 березня, напередодні розведення протиборчих сил, в районі населеного пункту Станиця Луганська бойовики здійснили передислокацію підрозділів окремого розвідувального батальйону "народної міліції ЛНР".
За повідомленнями джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", наразі в місцях дислокації підрозділів розвідбату знаходиться командир батальйону – капітан Артур Косарєв.
Передислокація окремих підрозділів розвідувального батальйону відбувається на тлі заяв офіційного представника "народної міліції ЛНР" підполковника Марочко про активізацію роботи українських диверсійно-розвідувальних групп на лінії зіткнення. Свого часу Марочко заявляв про те, що в зону відповідальності 1 батальйону 14 бригади збройних сил України прибув підрозділ зі складу 8 полку спеціального призначення для проведення розвідувальних заходів уздовж лінії зіткнення.
Звертає на себе увагу той факт, що 6 березня, одночасно з передислокацією окремих підрозділів розвідувального батальйону бойовиків в район населеного пункту Станиця Луганська, командування "народної міліція ЛНР" оголосило про початок польових навчань мотострілкових підрозділів.
На полігоні народної міліції проходять заняття мотострілкових підрозділів, в ході яких відпрацьовуються різні тактичні завдання, такі, як ведення позиційної оборони, відбиття атаки і перехід до контратаки противника, – розповів підполковник Марочко.
6 березня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив, що в районі населеного пункту Станиця Луганська під час моніторингу запланованого на 7 березня розведення протиборчих сторін, спецслужбами самопроголошеної "республіки" планується здійснення обстрілів місця перебування спостерігачів ОБСЄ із застосуванням стрілецької зброї і мінометів.
Примітно, що 7 березня так званий "Центр громадських зв'язків МВС ЛНР" фактично підтвердив інформацію ГІ "Права Справа", повідомивши про те, що вибухотехніки "МВС ЛНР" знищили реактивну гранату, випущену начебто з позицій ЗСУ по пункту пропуску в районі Станиці Луганській. За інформацією бойовиків, снаряд прилетів вночі з боку українських позицій.
Кумулятивний постріл (реактивного протитанкового гранатомета) РПГ-7 впав в 30 метрах від вагончика місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Силами поліції, рятувальників і військових було організовано оточення. Робота пункту була припинена. Після огляду і документальної фіксації події було прийнято рішення про знищення гранати на місці методом підриву, – розповіли в "ЦГЗ МВС ЛНР".
За інформацією ГІ "Права Справа", заплановані спецслужбами самопроголошеної "ЛНР" провокації мали на меті звинуватити українську сторону у блокуванні процесу розведення сил на ділянці лінії зіткнення в районі Станиці Луганській. Своєчасна реалізація отриманої оперативної інформації наочно засвідчила той факт, що аналітичному відділу ГІ "Права Справа" вдалося зірвати оперативну гру російських кураторів з числа співробітників ФСБ РФ і їх місцевих посіпак з "МДБ ЛНР", яка мала на меті дискредитацію ЗСУ.
Джерело

Источник

Вам понравиться

Добавить комментарий