«Ми робили те, що любили. І любили те, що робили»: український журналіст прокоментував купівлю телеканала Zik соратником Медведчука

0
27

«Ми робили те, що любили. І любили те, що робили»: український журналіст прокоментував купівлю телеканала Zik соратником Медведчука
Український журналіст, головний редактор Інтернет-видання «Історична правда», однойменного тележурналу на каналі ZIK Вахтанг Кіпіані, прокоментував купівлю телеканала Тарасом Козаком, який балотується до Верховної Ради України від партії Віктора Медведчука «Опозиційна платформа – За життя». Про це журналіст написав на своїй сторінці у «Фейсбук», передає replyua.net.
«Це були шість прекрасних років. Ніхто не давав жодних вказівок. Власника каналу бачив один раз. З гендиректорами і генпродюсерами не спілкувався, бо в них вистачало розуму й професіоналізму не ламати унікальний проект. Помагали, коли треба було. Завжди бракувало грошей. Але чудові редактори й сценаристи викручувались і робили неймовірні постановки. У студії побували близько тисячі(!) істориків, письменників, краєзнавців, політиків-очевидців і учасників подій», — пише с сумом Кіпіані.
Крім того він зазначив, що нове керівництво вже дало про себе знати, не пустивши в ефір підготовлену передачу. «Чотири записані програми Історична правда-ZIK не вийдуть в ефір. Історія іноді закінчується. Нічого доброго попереду не бачу. Замість півтори години ефіру буде покищо нуль. Вдаваний оптимізм і лайки у фб — ніщо порівняно з розумінням, що класні журналісти опиняються на вулиці. «Дякую» кільком шакальонишам-колегам, які в цій ситуації показали своє гаденьке нутро. Як завжди не в очі. Дякую за підтримку. Ми робили те, що любили. І любили те, що робили», — закінчив свій пост журналіст.