Блокада «Л/ДНР»: потерпілі і бенефіціари

Блог: Игорь Головань Адвокат Блокада «Л/ДНР»: потерпілі і бенефіціари Сегодня, 12:30 Чому припинення переміщення вантажів сталося лише зараз.
Воістину, якби так звана блокада не відбулася, її слід було вигадати!
Стільки цікавого лізе назовні.
Перемикаючи телевізійні канали, натрапив на Інтер, а там – Президент. Його питають, чого так рвучко одномоментно припинено переміщення вантажів через лінію зіткнення. А він відповідає, мовляв, підприємства там захопили, власники скаржатся. Так, здається, і сказав. Власники. У множині.
А до того Дарка Оліфер:
"рейдерське захоплення державної й приватної власності на непідконтрольній Україні частини Донбасу й квазіуказ т.зв. "ДНР" про псевдокордон однозначно читаються світовим співтовариством і Україною як порушення Мінських домовленостей і веде до їх зриву"
Але ж останні роки на неконтрольованих територіях тільки те і роблять, що захоплюють державну та приватну власність.
Досудові розслідування здійснюються у кримінальних провадженнях за статтею 258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації).
Юридичні особи, що втратили свої активи визнані у тих провадженнях потерпілими. Інтереси декількох таких потерпілих представляють адвокати нашого об'єднання.
Але чомусь українські можновладці до цього часу рішень про припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення не приймали, про зрив Мінських домовленостей мови не вели.
Навіть рекомендацій інвесторам дати на прямий запит не вважали за потрібне.
Навпаки, вибудовували схеми бізнесу і розрахунків з ДНР/ЛНР.
А тепер позиція змінилася.
Виходить, є в Україні власники, чиї права Президент і Уряд України хоч якось намагаються захистити.
Джерело

Источник

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...