Топ-менеджер Xiaomi випадково винайшов новий спосіб просушування смартфона

0
18

Один з директорів компанії Xiaomi випадково впустив свій Mi 9 в воду, а потім виявив новий спосіб сушіння мокрого телефону.

Гаджет повернувся в робочий стан після того, як на ньому довго слухали музику, розповідає GizmoChina .

Один із загальноприйнятих способів врятувати телефон, який впав у воду, — це вимкнути телефон, вийняти батарею, якщо можливо, а потім тримати телефон всередині пакету з рисом. У більшості випадків телефон знову починає працювати. Лі Вейсін, глава відділу Xiaomi Internet, недавно виявив новий спосіб сушіння смартфона на прикладі власного Mi 9.

Лі Вейсін розповів, що нещодавно він впустив у воду свій Mi 9, а, оскільки він поспішав піти з дому, варіант з рисом не годився. Лі навіть намагався продовжувати користуватися телефоном на роботі, але сенсор екрану не реагував.

Тоді він поклав телефон під сонячні промені і одночасно запустив музику. Судячи з усього, вібрація динаміка викликала поліпшення вентиляції між внутрішньою і зовнішньою частинами телефону. Вже до заходу сонця смартфон працював нормально.

Телефони Xiaomi офіційно не отримують IP-рейтинг, який вказує, що вони водонепроникні, але технічний гігант зазвичай виробляє свої флагманські і преміальні телефони середнього класу з функціями, які допомагають захистити внутрішні пристрої.

Mi 9 не є винятком, оскільки він поставляється з Corning Gorilla Glass 5 ззаду і Glass 6 ззаду. Хоча скло Gorilla Glass не призначене для гідроізоляції, воно додає деякий рівень водостійкості до телефону.

Источник: techno.nv.ua