Що зроблено на Солом’янці в 2017 році?

У 2017 році в Солом’янському районі Києва помітною стала тенденція до активної співпраці громадян з місцевою владою. Такі процеси стали можливі завдяки появі на політичній арені столиці нових, молодих та ініціативних політиків. Одним із найбільш активних і результативних став депутат міської ради Микола Негрич.

В 2017 році співпраця з жителями Солом’янки була особливо ефективною, громадяни почуті і багато проблемних питань успішно вирішені. Так, в кінці року команда депутата Миколи Негрича відзвітувала про результати спільної діяльності (www.solomenskiy.kiev.ua/mikola-negrich-scho-zrobleno-v-okruzi-100/):

  • Проведено ремонт та заміну вікон у 39 будинках (на кінець 2017 року 65% будинків у районі з новими вікнами, в окремих проведено ремонт електрощитової, каналів каналізації та зливових мереж);
  • Осучаснення потрібною технікою і ремонтними роботами пройшли 5 закладів освіти (ремонт інженерних систем, фасадів, приміщень, спортивних залів, встановлення металопластикових вікон та інше);
  • Реконструйовано 2 спортивних зали;
  • В районі встановлено 3 майданчики для заняття спортом і 4 для активного відпочинку найменших діток;
  • По запитами громадян за 5 адресами відремонтовано проблемні ділянки асфальтового покриття.

Важливим питанням на кінець року стало проведення протизсувних робіт на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської. Багато громадян подано звернення по цій проблемі, тому осторонь команда депутата Негрича не залишилася. Комунальники почнуть укріплювати схил Батиєвої гори. На це з бюджету, були виділені кошти в розмірі — 5 млн гривень. Планується провести протизсувні роботи і будівництво підпірних стін, відвід води та на кінцевому етапі — озеленення території.

Пріоритетними завданнями, у Солом’янському районі залишаються — утеплення і заміна вікон у багатоповерхівках. Ще декілька років назад теплі і комфортні під’їзди здавалися мрією, зараз громадяни побачили реальні дії — більша половина будинків стали на шлях енергоефективності. Крім цього важливим аспектом є утеплення фасадів, як жилих приміщень, так і закладів освіт. Надалі планується провести ряд ремонтних робіт у під’їздах, продовжити оновлення шкіл і садочків.

Велику увагу місцева влада приділяє спорту, активному відпочинку молоді та дітей. В районі з’являються нові спортивні майданчики, гаслом до дій є — “спорт має бути доступним”, адже не в кожного є можливість відвідувати платні зали. Діти мають можливість гратися в безпечних та комфортних умовах, активно та цікаво проводити своє дозвілля.

Депутат Київської міської ради Микола Негрич й надалі співпрацює з громадянами району, з приходом тепла в прийомній завжди є люди, вирішуються питання благоустрою району. Приємно спостерігати, як спільними зусиллями Солом’янський район стає кращим!

Вам понравиться

1 Комментарий

  1. furtdsolinopv:

    Greetings! Very helpful advice on this article! It is the little changes that make the biggest changes. Thanks a lot for sharing!

Добавить комментарий