Онлайн-кінотеатр у РФ видалив епізод серіалу із повстанням мирних мешканців проти силовиків

0
22

У кінотеатрі видалення серії пояснили начебто концептуальним розділом серіалу на дві частини. Режисер стрічки заявив, що для нього «це сюрприз».

Про це повідомляє російський «Дождь» з посиланням на телеоглядачку «Эха Москвы» Аріну Бородіну.

Так, фантастичний серіал Павла Костомарова «Епідемія» розповідає про невідомий вірус у Москві та заворушення, які почались через нього. Зокрема, у п'ятому епізоді стрічки показаний розстріл мирних жителів силовиками через вірус, а потім озброєне повстання мешканців проти «омону».

П'яту серію показали 12 грудня, але у ніч на 14 грудня вона зникла, а пізніше був вилучений анонс шостої серії. Водночас з'явився напис, що серіал повернеться в лютому.

У пресслужбі онлайн-кінотеатру пояснили припинення показу тим, що серіал розділили на дві частини, а п'ятий епізод начебто належить саме до другої.

«Серіал "Епідемія" є дуже потужним і окремим проектом, тому ми плануємо під нього окремий часовий слот, ймовірно, в лютому», — зазначили в пресслужбі Premier.

Водночас режисер Павло Костомаров повідомив, що для нього «це сюрприз» і йому не пояснювали припинення показу.

Серіал «Епідемія» від ТНТ-Premier Studios заснований на романі Яни Вагнер «Вонгозеро», він виходив в онлайн-кінотеатрі Premier з 14 листопада. У квітні його показали на фестивалі серіалів Cannes Series.

Источник: detector.media