На Вінниччині затримано злочинну групу, яка збувала наркотики через Telegram

0
22

Прокуратура спільно з поліцією Вінниччини повідомляють про затримання в регіоні організованої злочинної групи, яка збувала наркотики через соціальні мережі та месенджери.

Як йдеться в повідомленні прокуратури, “у Вінницькій області викрито, організовану злочинну групу, якою упродовж 2018 року на території міста Вінниці, через всесвітню мережу Інтернет, шляхом здійснення прихованих закладок з використанням месенджеру «Telegram», здійснювався збут особливо небезпечних наркотичних засобів”.

Зокрема, за даними правоохоронців, ідеться про такі наркотики як метамфетамін, PVP, LSD, канабіс та інші “в особливо великих розмірах”.

“Членам організованої групи, до якої входили молоді люди, повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжких кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 КК України. На даний час досудове розслідування йде до завершення”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Довідково: санкцією ч. 3 ст. 307 КК України встановлено кримінальну відповідальність у виді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Источник: vezha.vn.ua