Facebook заблокував сторінки британських ультраправих лідерів і груп

0
27

Соціальна мережа Facebook закрила більше десятка сторінок крайніх правих лідерів і організацій у Великій Британії за "поширення ненависті".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Під заборону потрапили, в тому числі, Британська національна партія і її лідер Нік Гріффін, Англійська ліга оборони і Національний фронт.

У цей список також входить організація Britain First, яка вже була заборонена, але останнє рішення заборонить її підтримку через будь-яку з послуг Facebook.

"Людям і організаціям, які поширюють ненависть або нападають чи закликають до виключення інших на підставі того, ким вони є, немає місця в Facebook", — йдеться в заяві соцмережі.

Представник Facebook уточнив, що всім, хто потрапив до списку, буде заборонена присутність на будь-якому сервісі Facebook.

Британська депутатка, голова парламентського комітету з питань внутрішніх справ Іветт Купер заявила, що така заборона "давно назріла".

"Протягом дуже довгого часу компанії, що працюють у соціальних мережах, сприяли поширенню екстремістського і ненависного контенту в Інтернеті і отримували прибуток від отрути", — додала вона.

Источник: eurointegration.com.ua