Як українська мова рятує життя показали у соціальному ролику [відео]

Як українська мова рятує життя показали у соціальному ролику [відео]

15:25 08.11.2016 Як українська мова рятує життя показали у соціальному ролику [відео]

До 9 листопада, Дня української мови й пимемності, активісти ініціативи "Переходь на українську" зняли соціальний ролик "Свої", у якому українська мова рятує двох бійців у АТО від вогню.

Сюжет ролика занований на реальній історії, яка трапилася із колишнім бійцем батальйону "Артемівськ" та учасником оборони Дебальцевого Віталієм Овчаренком у квітні 2015 року.

Нагадаємо, що ініціатива "Переходь на українську", яка стартувала 9 листопада 2015 року роликом "Українська мова — наша безпека", збирає та публікує історії переходу на українську, була ініціатором та основним організатором ації до 25-річчя Незалежності "Мовомарафон-25. Переходь на українську — стань незалежним", а також займається створенням відео-роликів з метою популяризації української. Ролик "Свої" є четвертою відео-роботою ініціативи.

951 Також читайте: Як українська мова рятує життя показали у соціальному ролику [відео] Столичний фотограф робить знімки балерин у метро В озері Голосіївського парку встановили скульптуру, що світиться вночі

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...