Волонтерів нагородять у Михайлівському Золотоверхому

Волонтерів нагородять у Михайлівському Золотоверхому

15:40 02.12.2016 Волонтерів нагородять у Михайлівському Золотоверхому

Громадська організація «Волонтери України» з нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України нагороджуватиме волонтерів із різних областей України та військових почесною відзнакою «Волонтерський хрест».

У заході візьмуть участь понад 60 волонтерів із усіх регіонів, а також чинні військові командири із зони бойових дій на Сході України. Нагороди освячуватиме і вручатиме намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Преосвященний Архієпископ Агапіт.

Також під час нагородження будуть освячені ікони київської художниці Мирослави Збожної для подальшої передачі волонтерам із української діаспори, які від початку війни допомагають нашим військовим. Надалі ікони буде виставлено на аукціон, а кошти, виручені за їхній продаж, – передано бійцям на Сході України.

Громадську організацію «Волонтери України» створено представниками волонтерських груп «Злі Єноти» та «Миротворці України», які від початку збройного конфлікту допомагають українській армії. Де-юре організація молода, заснована у жовтні 2016 року, а де-факто волонтери діють разом вже третю зиму.

«Волонтерський хрест» – це недержавна нагорода, почесна відзнака, що має три ступені – «За мужність!» (золотий хрест), «За хоробрість!» (срібний хрест), «За патріотизм!» (бронзовий хрест). Нею нагороджують волонтерів і військовослужбовців за гідну та самовіддану працю на благо українського народу й задля перемоги.

На заході будуть присутні:

Волонтер Сергій Сацюк – засновник волонтерської групи «Злі Єноти» та ГО «Волонтери України». Його волонтерська група передала на фронт більше 1000 аптечок, ліків на суму понад 500 тис. грн, 17 автомобілів, 100 генераторів, 32 тепловізора, 30 приладів нічного бачення, 80 радіостанцій, більше 100 бронежилетів, 170 планшетів та понад 30 тонн продовольства.

Волонтер Олексій Прудиус – представник благодійної організації «Миротворці України» та засновник ГО «Волонтери України». Протягом усього періоду неоголошеної війни команда «Миротворців України» передала на потреби військових понад 250 автомобілів, 150 тонн м’яса та більше 900 тонн продуктів. Також «Миротворці України» допомогли переоснастити морський флот України новими антенами, радарами й ехолотами.

Волонтер Маргарита Павроз – представник волонтерської групи «Злі Єноти» та голова ГО «Волонтери України». Від початку війни допомагала пораненим в госпіталі прикордонної служби України, забезпечувала бійців берцями, термобілизною та продуктами харчування, організовувала прес-конференції та інші заходи, що допомогли у вирішенні питань із протезування поранених у зоні бойових дій.

Полковник Леонід Іпатенко – чинний командир 54-ого окремого розвідувального батальйону. Приїде на нагородження прямо з передової.

Полковник Сергій Дейнеко – у 2014 році вивів Луганський прикордонний загін із ворожого оточення без втрат, за що нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

Київський «Маскувальний батальйон» – волонтери, які з січня 2015 року власноруч виготовили для військових 268 сіток і 154 «кікімори».

«Кухарська сотня столиці» – волонтери, які приготували майже 29 тис. порцій сухих борщів та супів для фронту.

Мирослава Збожна – журналістка, держслужбовець, київська художниця. Авторка ікон «Не ридай Мене, Мати. Небесна Сотня», «Святий Михаїл», «Богородиця Мир і Слава», які під час церемонії нагородження будуть освячені намісником Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Преосвященним Архієпископом Агапітом і передані волонтерам із української діаспори. Від початку війни дарує бійцям на Схід обереги у вигляді власноруч написаних ікон. Одна з робіт Мирослави була передана львівським волонтерам і виставлена на аукціон. На зібрані кошти від продажу ікони було придбано фліс і пошито теплі шапочки для цілого батальйону.

Коли: четвертого грудня 2016 року о 12:00

Де: Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир, вул. Трьохсвятительська, 8

24 Також читайте: На Печерську відкриють резиденцію Святого Миколая День вдячності відбудеться сьогодні в університеті імені Бориса Грінченка 20 художників з різних регіонів покажуть власне бачення традиційного мистецтва у сучасному світі

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...