Власники незаконних газових заправок мають три дні шансу

0
21

Власники незаконних газових заправок мають три дні шансу

09:43 04.04.2017 Власники незаконних газових заправок мають три дні шансу

У столиці продовжують демонтовувавти автогазозаправочні пункти (АГЗП), які встановлені з тими чи іншими порушеннями. Як триває цей процес перевірив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

— Ми взяли на себе зобов’язання протягом місяця-двох демонтувати всі АГЗП, які розміщені без будь-яких дозвільних документів. Станом на сьогодні робота йде в прискореному темпі, оскільки деякі підприємці демонтують заправки самі, – повідомив Володимир Бондаренко.

Також він додав, що місто вітає, коли бізнес розуміє необхідність працювати відповідно до норм законодавства, та буде підтримувати відповідальних підприємців.

— Звичайно, оформлення документів – це певний шлях, час і кошти для введення в експлуатацію та отримання декларації про готовність об’єкту та декларації безпеки. Але, ті власники, які зацікавлені в тому, щоб їхній бізнес працював на території Києва, будуть працювати далі в нормальному руслі та оформлять усі необхідні дозвільні документи, – наголосив керівник апарату КМДА.

Раніше повідомлялося, що на території Києва знаходиться 353 автогазозаправних пункти, які встановлені з порушеннями безпеки та без дотримання норм законодавства. Кожен із цих пунктів розташований із грубим порушенням норм безпеки і несе пряму загрозу життю і здоров’ю киян.

Про наявність незаконних АГЗП повідомляють інспектори з благоустрою, громадські організації, які виявляють такі пункти. За відсутності документів на місці, інспекторами з благоустрою складається відповідний припис з умовою надати документи. У разі, якщо необхідних документів у власників АГЗП немає, складається припис демонтувати об’єкт самотужки протягом 3-х днів. У разі невиконання даного припису об’єкт демонтується силами міста.

Також керівник апарату зазначив, що оскільки місто несе витрати на демонтаж АГЗП і його зберігання, підприємець повинен буде відшкодувати збитки і тільки після цього зможе забрати свою власність.

У середньому на демонтаж та зберігання одного автогазозаправочного пункту місто витрачає близько 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, влада звітувала про демонтаж нелегального встановлених газозаправних пунктів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!

8 Також читайте: Київські правоохоронці заарештували рідкісну змію Столична поліція працюватиме у посиленому режимі Кільцева дорога заблокована двокілометровим затором