Відсьогодні кожна четверта пісня на радіо буде україномовною

Відсьогодні кожна четверта пісня на радіо буде україномовною

18:20 08.11.2016 Відсьогодні кожна четверта пісня на радіо буде україномовною

Відсьогодні вступив в силу закон за яким кожна четверта пісня в ефірі радіостанцій буде лунати українською мовою. Про це під час «круглого столу» повідомив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.

В’ячеслав Кириленко акцентував увагу, що надзвичайно важливим буде моніторинг виконання радіостанціями норм закону, який проводитиме Національна рада з питань телебачення та радіомовлення, а також громадські активісти.

— Вважаю, що закон про україномовні квоти на радіо і декілька законів, які раніше були прийняті парламентом і стосувалися інформаційного простору і кіновиробництва – це важливі кроки на шляху деколонізації і відбудови національної ідентичності. Я ніколи не розглядав питання впровадження квот лише як мовне, пісенне чи лінгвістичне – це питання національної та гуманітарної безпеки країни, — сказав Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що в Інтернеті з’явилось радіо, де звучать виключно україномовні пісні.

11 Також читайте: Зареєстровано вже 138 проектів у рамках Бюджету участі Проїзд Європейською площею змінився через світлофори Чому у багатьох будинках cтолиці постійно зникає світло

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...