Український католицький університет відкрив власний центр в Києві

Український католицький університет відкрив власний центр в Києві

14:07 02.12.2016 Український католицький університет відкрив власний центр в Києві

Останніми роками у вітчизняній освітній галузі зростає престиж Українського католицького університету (УКУ), що базується у Львові. Днями в столиці відкрився освітній центр УКУ, який з часом планують перетворити на повноцінний філіал вищого навчального закладу.

Подія привернула увагу не лише релігійних осіб, а й визначних державних діячів та дипломатів. Зокрема на відкритті київського центру УКУ був присутній колишній прем’єр-міністр України Юрій Єхануров та посол Ізраїлю Еліав Бєлоцерковські. Справа в тому, що цей навчальний заклад спеціалізується не лише на наданні релігійної освіти, а також надає студентам змогу отримати дипломи за спеціальностями «журналістика», «історія», «соціальна педагогіка», «медіа комунікації». Відкриття його центру в Києві стане важливим етапом розвитку сучасної освіти в столиці.

— У місті, яке є насиченим вишами, для сучасної столичної молодої людини — підприємця, громадського активіста, політика — Український католицький університет через свої програми, семінари та інші події формує нішеву пропозицію. Університет ділитиметься особливою якістю особових стосунків, які нам вдається розвивати у Львові, у суспільстві і столиці, де існує конкуренція, конфлікти і чимало недовіри. Київський центр УКУ мав би бути скромним, але світлим майданчиком зустрічей людей доброї волі, які хочуть іншої України. Гостинність і вимогливість, тепло і критичність, поєднання творчості та етичної принциповості – це мали б бути знаменники нової домівки УКУ в Києві, сказав президент УКУ єпископ Борис (Ґудзяк).

Слід зазначити, що столичний центр Українського католицького університету отримав приміщення неподалік від головного монастиря УПЦ МП, Києво-Печерської лаври на вулиці Івана Мазепи.

Нагадаємо, день вдячності відбудеться сьогодні в університеті імені Бориса Грінченка.

2 Також читайте: Кличко перевірив, як ремонтують амбулаторію на Подолі Стали відома дата фіналу Євробачення-2017 у Києві На проспекті Глушкова фура в’їхала у зупинку: постраждав чоловік

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...