У столиці влаштують благодійну акцію заради порятунку онкохворих діток

У столиці влаштують благодійну акцію заради порятунку онкохворих діток

18:10 02.12.2016 У столиці влаштують благодійну акцію заради порятунку онкохворих діток

У Києві волонтери влаштовують благодійну акцію #ЯнусяМайбутнєУкраїни, зібрані кошти під час якого підуть на порятунок 3-річної Янусі, хворої на рак. А також для інших дітей України з найважчим ступенем окнкохвороби, яких ще можна і вкрай потрібно врятувати.
У дівчинки Яни страшний діагноз — нейробластома 4-ї стадії з метастазами у внутрішні органи. В Україні крихітці не дали жодних шансів, проте в Стамбулі, у клініці Acibadem, лікарі здатні її вилікувати повністю! Терміново на операцію потрібно 200 тис. євро. Януся вже пройшла 5 курсів хімії коштом у 120 тис. доларів. Лікування дає гарний результат, проте цього вкрай недостатньо! Має пройти ще 1 курс хімії, на які потрібно зібрати: 15800 євро, а потім — операція з пересадки кісткового мозку. Крім того Янусі часто роблять переливання крові — це ще 500 дол США за раз. Якщо не зібрати кошти, дитина приречена, з родини допомогти нема кому, мама народила Янусю в15 років, сама ще дитя.
Запрошуємо всіх небайдужих прийти на подію і допомогти Янусі жити!
У програмі: майстер-класи від зірок, фуд-корти, аукціон від зірок, показ дитячої колекції відомої української дизайнерки, показ колекції весільних суконь, виступи відомих виконавців та музичних гуртів. Все дійство супроводжуватиме live-марафон зі збору коштів.

Коли: 4 грудня з 12:00 до 22:00

Де: ресторан Орлі Парк

4 Також читайте: Вікенд киянина на 3 та 4 грудня Волонтерів нагородять у Михайлівському Золотоверхому На Печерську відкриють резиденцію Святого Миколая

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...