У столиці «розшукують» директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва

У столиці "розшукують" директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва

18:36 02.12.2016 У столиці "розшукують" директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва

У КМДА оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва. Проте, як виявилося, бажаючих зайняти цю вакансію наразі нема. Про це написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук депутат Київради Олександр Бродський.

— Розшукується директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва!!! Ще 14.11.2016р. було оголошено про конкурс на зайняття вакантної посади директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради!!! Станом на сьогодні – жодної поданої кандидатури! Чи я чогось не розумію, чи ми тільки на словах великі реформатори та коментатори…. Закликаю усіх друзів, знайомих та просто небайдужих людей, спробувати свої сили, прийняти участь в конкурсі та втілити в життя Ваші очікування від влади власними руками, — написав Олександр Бродський.

Нагадаємо, киянам пропонують долучитися до відбору керівників комунальних підприємств.

35 Також читайте: Засніжений фунікулер зачаровує вражаючими краєвидами [відео] У вікнах ЦУМу з'явилися "дикі" манекени [фото] За прибуттям головної ялинки до Києва можна стежити онлайн

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...