У столиці пройде парад помічників Святого Миколая

457
662

У столиці пройде парад помічників Святого Миколая

16:10 16.12.2016 У столиці пройде парад помічників Святого Миколая

У понеділок 19 грудня о 16.00 біля Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик,36) пройде парад помічників Святого Миколая.Організатори ходи: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМЦСССДМ), ВМГО «Національна Організація Скаутів України». На початку заходу одягнені у новорічні костюми волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва та лідери дитячих та молодіжних громадських організацій, отримають від Посланців миру Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО) «Національна Організація Скаутів України» Світло Миру з Віфлеєму — символ Миру та злагоди. Після чого молодь з привітаннями, подарунками та солодощами крокуватиме на Софійську площу, де відбудеться ігрова програма для наймолодших мешканців міста та гостей столиці. Також кожен охочий зможе отримати часточку Світла Миру з Віфлеєму.
Хода проходить у рамках традиційної акції КМЦСССДМ «Не забудь привітати», що триває 15 років поспіль та спрямована в першу чергу на привітання дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (в тому числі з сімей, які внутрішньо переміщені зі Сходу України, а також з сімей, де є учасники АТО, багатодітні, малозабезпечені та ін. сім’ї). Починаючи від 19 грудня і до Різдва створюючи святковий настрій, невпинні молоді помічники святого Миколая разом з подарунками та привітаннями понесуть часточки «Світла Миру з Віфлеєму» у «Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями», прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, український дім приготував чобіток святого Миколая.

6 Також читайте: Німецькі фахівці проінспектували Подільсько-Воскресенський міст Які столичні вулиці перекриють на свята Скільки киян вакцинувалися від грипу

457 КОММЕНТАРИИ