У Шевченківському районі зробили висновки боротьби зі снігопадом

У Шевченківському районі зробили висновки боротьби зі снігопадом

13:50 14.11.2016 У Шевченківському районі зробили висновки боротьби зі снігопадом

У Шевченківському районі складають адмінпротоколи на підприємців, хто не почистив "свої" тротуари, згідно правил благоустрою. Про це написав голова Шевченківської РДА Олег Гаряга на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

— Отже, можна робити перші висновки по першій хвилі боротьби зі снігопадом. Вважаю, що в межах району ми впорались, дуже пристойний результат, хоча я уважно стежу за усіма порадами мешканців, де що не доробили. Але у будь-якому випадку, я щиро вдячний нашим комунальним службам, ми не даремно готувались так серйозно до цих вихідних, ви — справжні молодці! Але головне зараз — не зупинятись!, — зазначив Олег Гаряга.

У районі відбулася нарада щодо подолання наслідків негоди під час якої визначили основні завдання на сьогодні.

— Тілько-но провели нараду і всі отримали свої завдання на найближчий час. Перевірятиму якість виконання поставлених завдань. Наступний контрольний об'їзд почнеться о 16.00. А зараз зранку працює Благоустрій по складанню адмінштрафів на підприємців, хто біля себе не почистив тротуари, згідно правил благоустрою, хоча таких стає дедалі менше, — пояснив Олег Гаряга.

Нагадаємо, за неприбраний сніг у столиці підприємці заплатять штрафи.

52 Також читайте: У Києві обговорили проблеми діабетиків [фото] Снігопад змінив розклад аеропорту "Бориспіль" У Шевченківському районі зробили висновки боротьби зі снігопадом

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...