У Київраді пообіцяли дотримуватись правил персонального голосування

У Київраді пообіцяли дотримуватись правил персонального голосування

08:10 08.11.2016 У Київраді пообіцяли дотримуватись правил персонального голосування

7 листопада відбулося засідання комісії з проведення службової перевірки за фактом події, яка сталася 27 жовтня 2016 року під час пленарного засідання Київської міської ради.

Члени комісії вивчили обставини не персонального голосування сторонньою особою. Винуватцем виявився помічник депутата фракції «Єдність» у Київраді Костянтина Ялового В'ячеслав Боядін. Порушник голосував карткою депутата Ігоря Кісільова. У фракції «Єдність» пояснили, що це не фальсифікація, а збіг обставин. В'ячеслава Боядіна було звільнено у той же день. Депутати, причетні до даного інциденту написали пояснювальні записки. Згідно з документами, ніхто не давав доручення помічнику голосувати замість Кісільова. Фракція «Єдність» готова публічно вибачитися на сесії Київради.

Зараз депутати досліджують хронологію обставин: коли саме зайшов порушник, скільки пробув на робочому місці Кісільова та коли залишив сесійну залу. Детальний проект висновку щодо не персонального голосування у секретаріаті Київради мають підготувати до середи. Звіт оприлюднять на сесії КМР у четвер, 10 листопада.

Аби унеможливити подібні ситуації в майбутньому, у Київраді готують проект рішення, який обмежуватиме присутність сторонніх осіб у сесійній залі.

Я даю доручення юридичному управлінню підготувати відповідний проект рішення за моїм поданням. Найближчим часом ми його побачимо на комісіях і на пленарному засіданні. Таке рішення буде прийнято, і доступ сторонніх осіб до залу буде обмежений не тільки на рівні домовленостей, але і на рівні нормативного акту, яким стане рішення КМР, — зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.

Планується, що заходити до сесійної зали зможуть лише депутати, представники секретаріату КМР та апарату КМДА.

69 Також читайте: У Києві пройдуть чергові соціальні ярмарки Чи буде добудовано Подільсько-Воскресенський міст Що загрожує дорогам у центрі столиці

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...