Тимчасово окупованим територіям не дає спокою проспект Бандери у Києві

0
20

Тимчасово окупованим територіям не дає спокою проспект Бандери у Києві

15:30 23.11.2016 Тимчасово окупованим територіям не дає спокою проспект Бандери у Києві

У КМДА зафіксували чергове "накручування" голосів під час голосування на веб-сайті електронних петицій. Цього разу — за петицію щодо перейменування проспекту Степана Бандери.

Загородний Костянтин Вікторович запропонував "переназвати" поспект іменем Володимира Великого. Фахівці помітили, що за цю петицію надходять "пачками" голоси із РФ або тимчасово окупованих території.

— І знову про наболіле. Ех, ну не полишає окремі голови питання проспекту Степана Бандери. Знову петиція про «виправлення помилки». Знову більше 5 тисяч голосів. І знову … Правильно, 2541 голос є «накрученими». Знову @meta.ua, знову РФ або тимчасово окуповані території. Місто задекларувало політичну позицію уважно ставитись до петицій, які є інструментом справжнього (!), непідробного (!) волевиявлення киян. Але підробки місто розглядати не збирається. Тож, мінус 2541 голосів, — написав Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, Прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань повідомлення КМДА про втручання в систему електронних петицій.

10 Також читайте: На Софійській площі встановлюють новорічне містечко Як відреагує гривня на ранкові коливання курсу Столичні лісники підготували корм для звірів