Скандальний театр, ялинка та інші новини Києва за тиждень

Скандальний театр, ялинка та інші новини Києва за тиждень

18:50 02.12.2016 Скандальний театр, ялинка та інші новини Києва за тиждень

28 листопада: Знову Янукович


Судове засідання по справі розстрілів на Майдані зазнало невдачі через блокування активістами колишніх беркутівців. Тож його перенесли на цей день. Під Святошинським судом міста Києва зібралося декілька десятків майданівців та родичів загиблих. Як зазначили активісти, вони не збираються блокувати роботу суду, а прийшли вимагати справедливого покарання для Віктора Януковича. Читати більше.

29 листопада: Театр на Подолі

Тема цього тижня, це, безперечно, оновлена будівля театру на Подолі. Цього дня відбулося офіційне відкриття його фасаду, а також театр вперше показали зсередини. І це лише збільшило і так суттєвий резонанс.

Міська влада пообіцяла шукати компроміс у цій ситуації, але обурені кияни вже створили електронну петинцію з вимогою демонтувати будівлю театру.

30 листопада: Новорічна ялинка виїжджає до Києва

Киянам розповіли про особливості проведення головних новорічно-різдвяних святкувань, а також про головну новорічну красуню. Сама ялинка родом з Івано-Франківської області, а якщо точніше — з місцевого лісництва. Вже 3 грудня головний новорічний символ отримає київську прописку на Софійській площі.

1 грудня: Cквер Небесної сотні повернувся

Господарський суд міста Києва задовольнив позов столичної прокуратури в інтересах міста та повернув до комунальної власності Сквер Небесної Сотні. Скасовано рішення Київради про передачу в оренду та продаж землі, а також усі договори купівлі-продажу. Читати більше.

2 грудня: Cміховинна стипендія для аспірантів

Якщо у жовтні кожен з молодих науковців КНУ імені Тараса Шевченка отримав стипендію у розмірі 3300 грн., то у цьому місяці на картку аспірантів було нараховано частину суми — 338 грн. 99 коп. Виявилося, що аспіранти-першокурсники мають отримувати щомісяця лише 1800 грн. А ця сума приблизно два рази менше, ніж у їхніх колег-аспірантів з інших курсів. Частина аспірантів вважає подібну політику керівництва університету неправомірною. Читати більше.

6 Також читайте: На вихідні киян запрошують на ярмарки Учасникам АТО скоротили пенсійний вік В Києві побудують канатну дорогу

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...