Поліція розпочала боротьбу з дитячим травматизмом на дорогах

Поліція розпочала боротьбу з дитячим травматизмом на дорогах

11:40 03.12.2016 Поліція розпочала боротьбу з дитячим травматизмом на дорогах

Нещодавно Національною поліцією та Київським центром Національного університету "Одеська юридична академія" було запроваджено пілотний профілактичний проект зі зниження дитячого травматизму на дорогах. Про це зазначено на сайті Національної поліції міста Києва.

Потреба у впровадженні зазначеної програми зумовлена передусім досить високим дитячим дорожнім травматизмом.

За словами начальника Управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності Нацполіції України Івана Прохоренка, перед правоохоронцями стоїть досить складне завдання не тільки дати дітям базові знання, але й навчити використовувати їх на практиці.

Цього року в Києві сталося 255 ДТП за участю дітей, що на 50% більше за попередній період. У них загинуло п’ять неповнолітніх, більше двохсот отримали тілесні ушкодження. Цифри по державі також не втішні – від початку року країна втратила на дорогах 146 дітей, 3264 травмувалися.
Програма, яку ми представляємо сьогодні, розроблена з урахуванням саме таких вимог. Вона передбачає тренінги для дітей з основ дорожньої безпеки, орієнтування по жестам регулювальника, втілення культури світлоповертаючих елементів та відпрацювання навичок надання першої долікарської допомоги, — зазначив Іван Прохоренко.

Захід проводився у трьох навчальних секціях – правовій, поліцейській та медичній. Координатор першої секції познайомив юних відвідувачів з основами законодавства в дорожній сфері. Він розповів про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення Правил дорожнього руху.
Після докладної лекції підлітки прямували до поліцейської секції. Тут їх очікували теорія з основ безпечної поведінки на дорозі та практичні заняття з розуміння жестів регулювальника. На останньому "медичному" занятті молодь навчалась надавати долікарську допомогу при ДТП, робити серцево-легеневу реанімацію та штучне дихання. Директор Державного підприємства "Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій" МОЗ України Юрій Чорний підкреслив, що ці знання стануть у нагоді дітям не лише в екстремальних ситуаціях, але й у повсякденному житті.

Якщо програма добре себе зарекомендує і дасть необхідні результати, її поширять на інші регіони України.

54 Також читайте: Україна нарешті позбулася ганебного закону за часів СРСР Поліція розпочала боротьбу з дитячим травматизмом на дорогах Кияни масово не сплачують рахунки за опалення

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...