Пенсіонер з Райдужного перетворив під’їзд на Версаль

Пенсіонер з Райдужного перетворив під’їзд на Версаль

15:46 08.11.2016 Пенсіонер з Райдужного перетворив під’їзд на Версаль

Справжній галас у соціальних мережах здійняв звичайнісінький під’їзд на Райдужному, який його мешканець Володимир Чайка перетворив на вишуканий палац доби рококо. Про це повідомляє столичний сайт нерухомості «Стройобзор».

За свідченням місцевих жителів, Чайка вже багато років займається декоративно-прикладним мистецтвом, зокрема ліпниною. Після виходу на пенсію чоловік, щоб не сидіти вдома, почав оздоблювати власний під’їзд, результатом чого стало його тотальне перетворення у своєрідний «Версаль».

Це все справа його рук, а зробив він всю цю красу не за один день. На це пішли роки кропіткої роботи. Тато за освітою історик, йому дуже подобається період XVII-XVIII століть, він сам знаходив портрети дам XVIII століття, а ми вже їх роздруковували у великому форматі для картин у парадному, — розповів син Володимира Чайки.

Нагадаємо, що у Києві обирали найкрасивіші під'їзди.

27 Також читайте: Як українська мова рятує життя показали у соціальному ролику [відео] Столичний фотограф робить знімки балерин у метро В озері Голосіївського парку встановили скульптуру, що світиться вночі

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...