На Великдень український кордон охоронятимуть від терористів

На Великдень український кордон охоронятимуть від терористів

17:50 13.04.2017 На Великдень український кордон охоронятимуть від терористів

На Великодні та травневі свята Держприкордонна служба посилить заходи безпеки на державному кордоні та контрольованих прикордонних районах. Про це повідомляють на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України.

— Заходи з посилення проводяться з метою недопущення проникнення на територію нашої країни під виглядом мирних громадян терористів, диверсантів і провокаторів, а також перевезенню зброї, засобів терору та інших заборонених предметів через державний кордон України, — коментує помічник голови Держприкордонної служби України, прес-секретар Олег Слободян.

Також, організовано взаємодію з підрозділами Збройних сил України, Національної гвардії України, Службою безпеки України, Національної поліції України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та іншими правоохоронними органами.

Відомо, що заходи безпеки будуть посилені і у пунктах пропуску через кордон.

А, для своєчасного реагування на небезпечні чи підозрілі ситуації, цілодобово чергуватимуть ситуативні групи.

Нагадаємо, що у столиці з'являться анти-конфліктні групи поліцейських.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!

13 Також читайте: Що «заважає» економити електроенергію – топ 5 побутових приладів Українцям обіцяють значно підвищити соціальні стандарти Українці матимуть можливість придбати електромобіль за півціни

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...