МВС буде жорстко протидіяти провокаціям у центрі Києва

МВС буде жорстко протидіяти провокаціям у центрі Києва

14:28 14.11.2016 МВС буде жорстко протидіяти провокаціям у центрі Києва Антон ФОМЕНКО

В Головному управлінні МВС провели екстрений брифінг, присвячений безпеці в столиці в період між 15 та 22 листопада. З журналістами спілкувався начальник київської поліції Андрій Крищенко.

За словами головного поліцейського столиці, на завтра МВС анонсує перекриття Хрещатика на відрізку від вулиці Богдана Хмельницького до Європейської площі. Також перекриють вулицю Інститутську.

Пан Крищенко повідомив про те, що МВС має інформацію про ймовірність терористичних атак під час масових акцій протесту. У зв’язку з цим поліція встановить на Майдані та на Інститутській металодетектори та буде проводитися поверхнева перевірка підозрілих осіб.

Згідно з наведеними МВС даними, в завтрашніх акціях протесту братиме участь від 5 до 50 тисяч осіб. Акції будуть відбуватися під будівлями Національного банку України та Верховною радою. За порядком стежитимуть до 5 тисяч правоохоронців, насамперед, представники Національної поліції України та Національної гвардії. Крім того, МВС облаштує пункти обігріву та забезпечить постійне чергування карет швидкої допомоги.

— Ми будемо запобігати конфліктам між мітингувальниками та представниками правоохоронних органів, захопленню адміністративних будівель, пошкодженню автомобілів та особистого майна громадян. Поліція не виступає проти протесту, це довільне право людей висловлювати власну громадянську позицію, але ми повинні забезпечити порядок та мирний характер акцій, — повідомив начальник київської поліції пан Андрій Крищенко.

Нагадаємо, що СБУ перекриє Хрещатик через терористичну загрозу.

47 Також читайте: У Києві обговорили проблеми діабетиків [фото] Снігопад змінив розклад аеропорту "Бориспіль" У Шевченківському районі зробили висновки боротьби зі снігопадом

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...